Trzy nowe transfery przy Sportowej 7

Powracający do Kluczborka Dominik Lewandowski oraz Piotr Makowski i Tomasz Okraszewski, to kolejni zawodnicy, którzy w najbliższym sezonie 2018/2019, występować będą w barwach MKS-u.

Najbardziej znany jest 19-letni Lewandowski, który grał w juniorskiej kadrze biało-niebieskich. Jego piłkarskie CV zawiera także dwuletni pobyt w Akademii Piłkarskiej Ruchu Chorzów S.A.. Nasz “Lewy” na boisku pełni rolę skrzydłowego, może zagrać zarówno na lewej, jak i prawej jego stronie. Dominik przychodzi do nas jako zawodnik Prosny Zdziechowice (opolska A-klasa), z której wypożyczony został do końca czerwca 2019 roku.

24-letni Makowski jest napastnikiem. Podczas swojej przygody z piłką reprezentował barwy GKS-u Katowice, Szombierek Bytom, Karpat Krosno, Skry Częstochowa i Gwarka Tarnowskie Góry. Ostatnim jego klubem była i jest Sarmacja Będzin (4 liga śląska), z której wypożyczony został na rok.

20-lat ma Okraszewski. Wychowanek Odry Centrum Wodzisław Śląski na placu gry odpowiada za poczynania w środku pola. Jego 12-miesiędczny transfer czasowy dokonany został z Piasta Gliwice, w którym zakotwiczył zaraz po zakończeniu wieku juniora (rok 2015).

Całą trójkę oficjalnie witamy w Kluczborku i życzymy piłkarskiego “do przodu” w kadrze naszego trzecioligowca!